İçeriğe geç

Hakkımızda

Zonguldak doğumluyum. İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite yaşantımı tamamladıktan sonra askerliğimi yaptım. Askerliğimi bitirdikten sonra ise işimi kurarak evlendim. Hayattan olabildiğince zevk almaya çalışmaktayım. Bilgisayar operatörlüğü, bilgisayar programcılığı, grafik tasarımcılık, web tasarımcılığı, oryantasyon, usta öğreticilik alanlarında sertifika sahibi olmakla beraber, canım sıkıldıkça halen grafik tasarım ve web tasarımı ile ilgilenmekteyim. Hobilerim arasında fotoğraf çekmek, belgesel ve film izlemek, fırsat buldukça seyahat etmek, ilgimi çeken kitapları okumak, bilgisayar kullanmak, araba kullanmak vs gibi şeyler vardır. Teknoloji olmazsa olmazımdır. Küçük yaşlardan beri bilgisayarın içerisinde olduğum için sürekli teknolojiye yakınlığım olmuştur. Bundan öncesinde de hazır yada kendim tasarlamış olduğum internet sitelerini yönetmişliğim vardır. Yani bu, internet sitesi konusunda ilk deneyimim değildir.

 

canaksu.org internet sitesi, olabildiğince sade tutulmaya çalışılmıştır. Temel olarak ise 3 bölümden oluşması amaçlanmıştır. Site içerisinde; makaleler, videolar ve fotoğraf paylaşımları yapılması planlanmıştır.

 

Sitedeki paylaşımlar yoruma açık olup, yapılan/yapılacak tüm yorumlar denetime tabi tutulacak ve uygun görülenlere onay verilecektir.